Skip links

HAKKIMIZDA

Uzman kadromuz çatı ve cephe kaplama sektöründeki 28 yıllık profesyonel iş hayatına takiben, 2019 yılında kurmuş olduğu ULYA YAPI ve GIDA SAN. TİC. LTD ŞTİ. ile çalışmalarına ve hizmetine devam etmektedir.

ULYA YAPI, endüstriyel binaların, kapalı spor salonlarının, alışveriş merkezlerinin, hangar ve depo binalarının çatı ve cephe kaplama işlerini yapmaktadır.

İzocam Tekiz ürünleri Satış ve Uygulama bayisi olan firmamız taşyünü ve poliüretan izolasyonlu metal çatı ve cephe kaplamaları, Kombi ve Fibro paneller ile % 1-2 eğimli çatı örtüsü, boyalı galvaniz saç trapezler, kenet sistem malzemeler, ctp ve polikarbon levha ile çatı ışıklığı, duman tahliye ve havalandırma sistem malzemelerinin satış ve montajını yapmaktadır.

PROTAN PVC ve TPO Membran satış ve uygulaması da yapmakta olan firmamız, sektördeki tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmış olan ekibimiz ile müşterilerinden almış olduğu olumlu referanslarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Betonarme ve Prefabrik Yapılar

Ahşap ve Çelik Konstrüksiyon

Çatı ve Cephe Kaplama Uygulamaları

İzocam Tekiz Yetkili Bayi

Ulya Yapı, yüksek kaliteli çatı ve cephe sistemleri uygulamalarında sektörüne liderlik yapan İzocam Tekiz ürünlerini kullanmaktadır. Ulya Yapı, İzocam Tekiz Yetkili Bayisidir.

İzocam Tekiz, çağdaş teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek kaliteli üretimler yaparak sektörüne liderlik etmeye devam etmektedir. Ulya Yapı, deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerine, projeden uygulamaya ve tedariğe kadar çözüm ortağı olarak hizmeti sunmaktadır.

İZOCAM | TEKİZ

ÇATI VE CEPHE SİSTEMLERİNDE YÜKSEK KALİTE VE GÜVENİRLİK